MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Tyson Fury: stadion Wembley zarezerwowany na walkę z Anthony'm Joshuą

Wembley Stadium

Dodano: 09.05.2017

Brytyjczyk Tyson Fury poinformował, że na kwiecień przyszłego roku zarezerwowano stadion Wembley na jego walkę z rodakiem, mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBA i IBO Anthony'm Joshuą, który w poprzednią sobotę pokonał Ukraińca Władimira Kliczkę.

"Promotor Eddie Hearn już zarezerwował Wembley na kwiecień przyszłego roku. Nie ma innego miejsca, gdzie nasza walka mogłaby się odbyć. Mógłbym walczyć z Joshuą już w październiku, ale na pewno dojdzie do rewanżu" - powiedział Fury na łamach dziennika "Daily Telegraph".

Póki co Fury musi stawić się przed brytyjską agencją antydopingową, po tym jak w jego organizmie wykryto kokainę. Jeśli odzyska licencję bokserską wróci na ring 8 lipca.

28-letni bokser nie walczył ani razu od listopada ubiegłego roku, kiedy pokonał na punkty Kliczkę. Dwukrotnie ustalany był termin rewanżu, ale Fury wycofał się z obu pojedynków.

W poprzednią sobotę w Londynie Joshua pokonał Kliczkę przez nokaut w 11. rundzie. Doświadczony ukraiński pięściarz ma w kontrakcie zapewnione prawo do rewanżu, ale zapowiedział, że musi zastanowić się, czy chce z niego skorzystać.

PAP

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!