MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Kopacz: PO nie straciła 8 lat

Ewa Kopacz, fot. PAP

Dodano: 25.10.2015

Gratulujemy zwycięzcom i dziękuję wszystkim Polkom i Polakom, którzy dzisiaj poszli do wyborów - mówiła premier Ewa Kopacz, podkreślając, że "im też należą się brawa".

Kopacz po ogłoszeniu wyników sondażowych, według których PO uzyskała w wyborach parlamentarnych 23,4 proc., podziękowała, tym, którzy zagłosowali na jej ugrupowanie.

"Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy dwukrotnie nam zaufali i oddawali za nas głos, ale przede wszystkim dziękuję tym, którzy z nami byli do końca i którzy dzisiaj na nas zagłosowali. Z całego serca wam dziękujemy" - powiedziała.

Pogratulowała też zwycięzcom. "I dziękuję wszystkim tym, którzy poszli dzisiaj do wyborów. Wszystkim Polkom i Polakom, którzy dzisiaj poszli do wyborów, im się też należą brawa" - powiedziała.

PO nie straciła minionych ośmiu lat - powiedziała w niedzielę wieczorem premier, szefowa PO Ewa Kopacz. Podkreśliła, że Platforma zostawia zwycięzcom wyborów parlamentarnych Polskę rozwijającą się i z jednocyfrowym bezrobociem.

"Nie byłoby to możliwe, gdyby Polacy dwukrotnie nam nie zaufali" - podkreśliła premier po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów parlamentarnych. Zapewniała, że PO nie straciła tych ośmiu lat. "Polska dzisiaj jest zdecydowanie piękniejsza niż osiem lat temu" - mówiła.

"Polska dzisiaj to kraj, który rozwija się gospodarczo. Bezrobocie jest jednocyfrowe" - podkreśliła Kopacz. "W takiej kondycji zostawiamy Polskę tym, którzy dzisiaj wygrali wybory" - dodała.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!