MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Pomóż Pomorzu

Dodano: 23.08.2017

Potrzeby materialne są niewyobrażalne. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy na odbudowę potrzebnych będzie miliard, czy może dwa miliardy złotych. Ludzie dwa tygodnie po nawałnicy do dziś nie mają prądu. Rolnicy stracili plony. Będą musieli kupować paszę z zewnątrz, aby mieć czym wykarmić inwentarz.

Z powierzchni ziemi zniknęła niewyobrażalna powierzchnia lasów, największa w historii Polski. Stracono 10 milionów metrów sześciennych drewna. Dla porównania trzeba podać, że rocznie we wszystkich polskich lasach pozyskuje się około 38 milionów metrów sześciennych.

Kochani, pomóżcie, liczy się każdy pens, aby dać poszkodowanym nadzieję i pomóc im odbudować domostwa jeszcze przed zimą.

Cooltura współpracuje z Gazetą Pomorską, która relacjonuje na bieżąco wydarzenia, które zmienią życie mieszkańców Borów Tucholskiech na dziesiątki lat.

Bieżące informacje na ten temat znajdziecie na stronach www.pomorska.pl/chojnice. Znajdziecie tam też numery kont, na które można wpłacać pieniądze.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • ~Eda: Trzeba zakasać rękawy i do pracy, sprzatać poprzewracane drzewa.

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!