MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Kuriozalne tłumaczenie policji w sprawie molestowania czterolatka w szkolnej toalecie

fot. Getty Images

Dodano: 15.11.2016

Rodzina czteroletniego chłopca, który był molestowany w szkolnej toalecie przez gang dziesięciolatków, jest zdruzgotana decyzją policji. Funkcjonariusze z Nottingham poinformowali, że umarzają sprawę z powodu braku dowodów. Policja nie mogła ustalić przebiegu wydarzeń, bo każde z dzieci zwala winę na pozostałych.

Maluch został zaatakowany podczas przerwy obiadowej. 10-latkowie najpierw mieli się z niego śmiać, a następnie rozebrali go i zaczęli dotykać w intymnych miejscach.

- Teraz jest inną osobą. Ciągle jest przestraszony, płacze i moczy łóżko. To okropne - mówi matka chłopca dziennikowi The Sun.

Chłopiec został przeniesiony do innej szkoły, jednak traumatyczne wydarzenia mogą w nim pozostać na długo.

Tymczasem Nottinghamshire Police ogłosiła właśnie, że po sześciotygodniowym śledztwie zdecydowała się, aby nie kontynuować sprawy. Jej zdaniem sprawa nie może posunąć się do przodu, ponieważ nie da się ustalić spójnej wersji wydarzeń.

- Z teką co zrozumiałam z rozmowy z policją, każdy z chłopców oskarża pozostałych. Jak mogą mówić, że nie da się ustalić przebiegu, skoro każdy z nich zrelacjonował swoją wersję, potwierdzającą, że coś złego się tam działo - dziwi się matka czterolatka.

W odpowiedzi policja wydała rutynowe oświadczenie, w którym zapewnia, że sprawy tego typu traktuje wyjątkowo poważnie i dba o to, żeby zostały one wyjaśnione. Tłumaczy jednocześnie, że bez jednolitej wersji przebiegu przestępstwa, nie może skierować sprawy do sądu. Zamiast tego stara się współpracować ze szkołą i rodzinami, żeby podobne zdarzenia nie miały miejsca w przyszłości.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • ~Ewa: Jako osoba nie uzywajaca wulgaryzmow na co dzien .: kURWA JEGO MAC!!!! CO JEST Z TYMI LUDZMI . Moje dziecko zaczyna reception w przyszlym roku , powinnam z nia chodzic do szkoly zeby byla bezpieczna ??

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!