MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Pan Dyrektor rozpłakał się, gdy usłyszał wyrok za skopanie kierowcy Ubera

Klub Raffles, fot. Google Street View

Dodano: 23.09.2016

To, że kadra dyrektorska, czy właściciele firm często czują się bezkarni, wiadomo od dawna. Szczególnie, gdy rzecz dzieje się przed klubem dla biznesmenów w Chelsea, a po drugiej stronie jest ktoś z niższej klasy. Tym razem jednak jednego z dyrektorów czekało spore zaskoczenie.

Do zdarzenia doszło 9 lipca tego roku przy King's Road w Chelsea. 35-letni Robert Croucher wyszedł bardzo wzburzony z klubu Raffles, kłócąc się z innym mężczyzną.

Gdy kierowca Ubera Mohammad Hussain zobaczył, że będzie zmuszony wieźć agresywnego pasażera, odmówił wykonania usługi. Do czego zresztą miał prawo. To jednak wyjątkowo rozwścieczyło dyrektora, który wyrwał mu kluczyki.

- Prosiłem go, żeby je oddał. Wtedy spoliczkował mnie, popchnął na chodnik, a gdy upadłem zaczął mnie kopać - zeznała ofiara zajścia.

Jego wersję potwierdził również, Krzysztof Kwiecień, który pilnował wejścia do klubu. - Już wcześniej Croucher był niemiły dla pracowników lokalu. Opowiadał, że wybudował cztery kamienice w Mayfair i że jutro będę bez pracy - mówił w sądzie.

Oskarżony przyznał się jedynie do spoliczkowania kierowcy, ale śledztwo wykazało niezbicie, że kopał swoją ofiarę, w tym przynajmniej raz w głowę.

Sędzia uznał, że sprawiedliwym wyrokiem będzie skazanie biznesmena na 20 tygodni pozbawienia wolności i 1235 funtów kary i kosztów procesowych. To jednak bardzo nie spodobało się 35-latkowi.

- To zniszczy mi życie. Jestem dyrektorem w firmie i jeżeli pójdę do więzienia, to wszyscy moi podwładni stracą pracę - mówił zapłakany, po usłyszeniu wyroku.

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

  • ~Mariusz: Dyrektor, jakiej firmy? to nasikam mu na biurko.
  • ~dorota: Bardzo dobrze palantowi !!!!!! Niech zostanie zerem i zobaczy co to znaczy pomiataniem ludźmi....??

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!