MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Rodzice przesadzili z heroiną, przestraszony czterolatek siedział z tyłu

fot. Ohio Police

Dodano: 10.09.2016

Trauma, jaką przeżył czterolatek widoczny na zdjęciu, może się za nim ciągnąć do końca życia. Policja z East Liverpool w stanie Ohio opublikowała zdjęcie, na którym widać rodziców pod silnym działaniem heroiny. Z tyłu, przypięty w foteliku, siedział ich syn.

Do zdarzenia doszło w środę w amerykańskim East Liverpool. Policjant zauważył czarnego Forda Explorera, który w bardzo dziwny sposób poruszał się za szkolnym autobusem. Tor jazdy nie był prosty, a auto kilkakrotnie zatrzymywało się i przyśpieszało. Gdy próbował zatrzymać samochód zobaczył, że jego kierowca zachowuje się w jeszcze dziwniejszy sposób, co chwila kręcąc głową i wykonując gwałtowne ruchy.

Funkcjonariuszowi udało się nawiązać kontakt z kierowcą. Dowiedział się od niego, że przewozi żonę do szpitala. Próbował jeszcze odjechać i uciec patrolowi, ale policjant bez przeszkód wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Chwilę później mężczyzna stracił przytomność, podobnie jak jego partnerka. Z tyłu, przypięty do fotelika, siedział ich czteroletni syn.

Po przeszukaniu samochodu i znalezieniu dziwnego różowego proszku okazało się, że kierujący pojazdem James Acord i jego żona Rhonda Pasek byli pod wpływem heroiny.

Policja zdecydowała się na publikację zdjęć, ponieważ od kilku miesięcy gwałtownie wzrosła liczba przestępstw związanych ze spożyciem heroiny. Stan Ohio nie jest jedynym, który zauważył taki trend. Na czarnym rynku pojawiła się znacznie "czystsza" heroina, której nawet bardzo mała ilość może doprowadzić do przedawkowania.

Para, po detoksykacji została odratowana. James Acord zastał skazany na pół roku więzienia za jazdę pod wpływem substancji psychoaktywnych i narażenie życia niepełnoletniego na niebezpieczeńśtwo.

Kobieta jeszcze nie usłyszała wyroku. Odpowie za narażenie zdrowia dziecka, publiczne odurzanie się niezapięcie pasa bezpieczeńśtwa.

Jej syn trafił do placówki opiekuńczej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (5)

  • ~alek: Cymbaly miedzy wierszami czytaly. East Liverpool OHIO USA cymbale a nie anglia
  • ~Sapcia: Ja tez slyszalam ze dziadkowie
  • ~Wojownik: Alexy czytaj ze zrozumieniem albo jesteś debilem. Gdzieś jest napisane o Anglii?
  • ~Aga: A w wiadomościach mówili że to dziadkowie z wnukiem
  • ~Alexy...: Cała Anglia to jedne cpuny , każdy tu ćpa pali lub zażywa alkohol

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!