MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Brytyjski poseł trafił do aresztu, a jego żona, "Królowa Selfie", do szpitala

Simon i Karen Danczuk fot. Getty Images/Twitter

Dodano: 16.08.2016

Hiszpańska policja musiała interweniować po małżeńskiej awanturze, w której brał udział deputowany Izby Gmin. Według świadków poseł był wyprowadzany "bez koszuli" z zapiętymi za plecami kajdankami. Jego żona, na co dzień gwiazda tabloidów, trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Alicante, popularnym wśród Brytyjczyków hiszpańskim kurorcie. Simon i Karen Danczuk przebywali tam, jak co roku, na wakacjach.

Jeszcze w tym tygodniu Danczuk może stanąć przed sądem. Wszystko zależy od tego, czy jego żona Karen złoży obciążające zeznania.

Sami zainteresowani nie udzielili jeszcze w tej sprawie żadnego komentarza, ale według relacji świadków, sprzeczka wyglądała dość groźnie.

- On wyglądał na bardzo pijanego. Oskarżał żonę o to, że sypia z kimś innym, a potem wrzucił telefon do basenu - mówi dziennikowi "The Sun" mieszkaniec sąsiedniego apartamentu. - Karen miała duże rozcięcie na piersi. Być może za sprawą tłuczonego szkła. Ale nie wyglądało to dobrze - dodaje.

Simon Danczuk był deputowanym Partii Pracy. Obecnie jego członkostwo zawieszono do momentu, kiedy wytłumaczy się z pikantnych sms-ów, które wysyłał 17-letniej dziewczynie.

Dowiedz się więcej o Karen Danczuk.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!