MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Nowi goście, szanty i wspólne śpiewanie - "Trzecia strona" z 17 czerwca 2016

Trzecia strona

Dodano: 17.06.2016

Nowi goście w "Trzeciej Stronie", do jakiej muzyki zbliżone są szanty i gdzie można ich posłuchać?

"Trzecia Strona" to autorski przegląd prasy Artura Kierużala i Jacka Trynkiewicza w Polish Radio London. Prowadzący nawiązują do tematów publikowanych w tabloidach, szczególnie tych na "trzeciej stronie". W programie uczestniczą słuchacze, którzy muszą odpowiedzieć na "pytanie poniżej pasa".

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • ~Sebastian: Lubię Szanty. Niestety na to widowisko już jest za późno. Muszę sobie załatwić nagranie. O, mogę posłuchać i obejrzeć na YouTube. Super. Żeglowałem ⛵ z Mikołajek do Rucianych Nid żaglówką Orion ⛵ Zaprzyjaźniłem się z Warszawiakiem gitarzystą który grał wszystkim do 🎶 śpiewu na stolikach Baru "Pagaj". Postawiłem mu piwko czy dwa, jak gitarzyście trza. Na drugi dzień po śnie na żaglówce i porannej toalecie zapytał jak mi się odwdzięczyć. Jest bardzo w porządku. Doszło do tego iż wraz z Kapitanem, jego siostrą i koleżanką dostałem się na pokład Oriona w podróży do Rucianych Nid. Kapitan oraz właściciel wbrew własnej wrażliwości na słońce (siedział przy sterze w grubym kapturze I dobrych kilka razy był wzięty za nieśmiałą dziewczynę) pozwolił mi nawet trzymać ster i żagiel. Upał był niesłychany. Prawie zero wiatru. Jak foka z pokładu staczałem się do wody popływać i znów wtoczałem się na pokład tej przepięknej w rozmiarze raczej mniejszej ⛵ Orion. Kolejnej przepięknej nocy spałem na pokładzie. Była to cud przygoda. Ahoy.

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!