MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Ariel Borysiuk piłkarzem Queens Park Rangers

fot. Getty

Dodano: 22.06.2016

24-letni piłkarz Ariel Borysiuk opuszcza Legię Warszawa i od przyszłego sezonu będzie występował w londyńskim Queens Park Rangers - poinformował w środę mistrz Polski. Pomocnik podpisał z rywalizującym na zapleczu angielskiej ekstraklasy klubem trzyletni kontrakt.

"Jestem bardzo zadowolony, że pozyskaliśmy Ariela; bardzo chciałem go mieć w tym klubie. Wierzę, że jego styl gry jest stworzony do ligi angielskiej. Lubi brać udział w akcji i mieć wpływ na grę. Jest młody, zaangażowany i walczy z wielką pasją. Jego obecność nieraz nie jest zauważana, ale gdy go nie ma, od razu jest to odczuwalne - to właśnie świadczy o wartości defensywnego pomocnika" - komplementował Borysiuka trener QPR Jimmy Floyd Hasselbaink.

Legia w poniedziałek poinformowała o tym, że doszła do porozumienia z klubem z Londynu w sprawie transferu. Wówczas zostały jeszcze do przeprowadzenia testy medyczne.

Borysiuk rozpoczynał w Legii seniorską karierę w 2007 roku. Pięć lat później trafił do Kaiserslautern w 2. Bundeslidze, w sezonie 2014/15 był zawodnikiem Lechii Gdańsk. Do Warszawy powrócił na początku bieżącego roku, na rundę wiosenną. Wystąpił w 13 spotkaniach.

Queens Park Rangers rywalizuje obecnie w Championship, na zapleczu angielskiej ekstraklasy. (PAP)

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!