MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Polak z Wysp zniknął bez śladu. Policja apeluje o pomoc do polskiej społeczności

fot. Getty

Dodano: 24.05.2016

Irlandzka policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego imigranta z Polski. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w miasteczku Maynooth, w północnej części hrabstwa Kildare.

35-letni Marcin Michalak zaginął 17 kwietnia. Wcześniej tego dnia był na zakupach w lokalnym supermarkecie – jest widoczny na nagraniach z monitoringu. Potem jednak ślad po mężczyźnie się urywa.

„Kilka dni po zniknięciu Polaka rutynowy patrol natknął się na jego samochód. Porzucony wóz marki mazda o numerze rejestracyjnym 04 WX 203 znajdował się na skraju lasu w okolicy Wicklow National Park” – informuje policja.

Jak podają służby, zaginiony 35-latek ma ok. 175 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. Ma krótko przystrzyżone włosy i nosi „kozią bródkę”. Kiedy widziano go po raz ostatni, miał na sobie niebieskie dżinsy, czarną bluzę z kapturem i czerwonym napisem na klatce piersiowej, oraz beżowe buty trekkingowe. Nosił ze sobą mały czarny plecak.

Osoby, które mogły widzieć Polaka w ostatnich dniach lub znają miejsce jego pobytu są proszone o kontakt z Leixlip Garda Station pod numerem telefonu 01 666 7800. Dzwonić można także anonimowo na  infolinię Garda Confidential Line: 1800 666111.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!