MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Brytyjska nastolatka naćpana dopalaczami MASTURBOWAŁA SIĘ na ławce w parku [NAGRANIE]

https://www.youtube.com/watch?v=cb_Mc9dK8E0

Dodano: 09.05.2016

19-letnia Alice Coyle zapewne nieprędko sięgnie znowu po dopalacze. Nastolatka pod wpływem specyfiku o nazwie „Spice” straciła kontakt z rzeczywistością: w biały dzień położyła się na ławce w parku i zaczęła się masturbować na oczach zszokowanych gapiów.

Alice Coyle to dziewiętnastolatka z kornwalijskiego miasta Truro. Nie wiadomo, czy dziewczyna po raz pierwszy w życiu miała kontakt z dopalaczami, jest jednak pewne, że „nie podołała” temu doświadczeniu. I prawdopodobnie nigdy nie zechce go już powtórzyć.

Coyle pod wpływem specyfiku o nazwie „Spice”, będącego legalna „imitacją” marihuany, zupełnie straciła kontakt ze światem rzeczywistym. Nastolatka rozłożyła się na ławce w parku i, niezwracając uwagi na zdumionych gapiów, zaczęła się onanizować.

Oczywiście oprócz osób oburzonych sytuacją trafili się również życzliwi, którzy postanowili wykorzystać moment i nagrać nieobyczajną scenę. W ten sposób „intymne sprawy” Alice Coyle trafiły do internetu.

-Jej zachowanie świadczy o tym, że jest to osoba o słabym charakterze, wymagająca opieki. Coyle żałuje jednak swojego postępku, przyznaje, że dopuściła się rzeczy nieakceptowalnej i chce naprawić swoje winy – powiedział Martin Pearce broniący dziewczyny podczas rozprawy przed sądem miejskim w Truro.

Niestety to nie pierwsza życiowa wpadka Coyle. Nastolatka już wcześniej bywała na bakier z prawem. Odpowiadała karnie m.in. za kradzież i uszkodzenie mienia. Za masturbację w miejscu publicznym sąd wymierzył jej karę w wymiarze dwunastomiesięcznego community order. Dziewczyna będzie musiała odbyć terapię uzależnień od alkoholu i narkotyków.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!