MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Nieudana randka na Tinderze? Ten bar znalazł sposób

Ogłoszenie w barze w St Albans, fot. Getty Images

Dodano: 22.04.2016

Ogłoszenie wiszące w damskiej toalecie stało się hitem internetu. Można w nim przeczytać, że obsługa baru chętnie pomoże w pozbyciu się natręta, który zamiast księciem z bajki okazuje się mężczyzną, z którym lepiej nie mieć nic wspólnego.

Bar Brickyard w centrum St Albans umieścił w damskiej toalecie ogłoszenie, które miało pomóc kobietom szukającym pomocy podczas nieudanej randki. Obsługa radzi w takiej sytuacji, żeby skontaktować się z Rachelle albo Jennifer, które pracują za barem. Dziewczyny mają pomóc w pozbyciu się natręta, w uprzejmy, a gdy to nie poskutkuje, stanowczy sposób. Bar oferuje również możliwość dyskretnego zamówienia taksówki. - Twoje bezpieczeńśtwo i zadowolenie jest dla nas najważniejsze - możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Treść apelu wyjątkowo przypadła do gustu ludziom na całym świecie. O "najlepszym barze" rozpisują się media od Australii po Finlandię.

- Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Po prostu chcieliśmy, żeby nasi klienci czuli się komfortowo. Na umieszczenie napisu wpadliśmy po tym, jak jedna z klientek, wyraźnie zakłopotana, poprosiła nas o pomoc w związku ze swoją "randką z Tindera" - mówi James Hanning, właściciel The Brickyard.

Spory odzew w sieci przekonał właściciela, żeby nieco zmodyfikować treść ogłoszenia. Ostatecznie tablice o takiej samej treści zawisły w męskiej i damskiej toalecie, gdyż uznano, że nie tylko kobiety mogą mieć problem z natrętnym towarzystwem w trakcie randki.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • ~paweł galon: paweł galon dziewczyny z którą mógłbym pogadać,pospacerować,spędzać miło czas telefonu 698133639

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!