MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Znana polska dziennikarka pobiła mężczyznę! Powód? Znęcał się nad małym psiakiem

Getty

Dodano: 15.04.2016

Szok! Tym razem pozytywny, mimo że chodzi o pobicie. Jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych spuściła manto sadyście. Mężczyzna znęcał się nad małym wilczurkiem – do tego stopnia, że zwierzak zsikał się pod siebie. I jak tu nie pogratulować odwagi?

Dorota Wellman to jedna z najbardziej sympatycznych osobowości medialnych w Polsce. Znana jest z bezpośredniego, ciepłego podejścia do swoich rozmówców. Choć wydawałoby się, że z prezenterki emanuje aura dobrotliwości, to jednak jej życzliwość kończy się tam, gdzie trzeba stanąć w obronie słabszego.

W programie „5 minut z Pauliną” Dorota Wellman przyznała się do niecodziennego wyczynu. Być może sam w sobie byłby on karygodny, ale ze względu na okoliczności, trudno nie rozgrzeszyć, a nawet – do pewnego stopnia – nie pochwalić jej działania. Dziennikarka była świadkiem sytuacji, w której mężczyzna znęcał się nad małym, bezbronnym psem. – Pan bił szczeniaka na ulicy, małego wilka. Bił tak, że pies zsiusiał się pod siebie – opowiada Wellman.

I jak zareagowała dziennikarka? - Zapięłam swoją torbę i przywaliłam mu – wyznaje. Choć damski cios niektórym „twardzielom” może kojarzyć się z muśnięciem, to jednak w przypadku interwencji Doroty Wellman efekt był zupełnie inny. Sadysta… został znokautowany! - W tej torbie miałam ziemniaki, laptopa, książki, perfumy. Jak go strzeliłam, to aż stracił przytomność – opowiada dziennikarka.

Czy aby nie przesadziła z działaniem w obronie psa? - Zwierzęta i ludzie cierpiący są dla mnie tak bliscy, jak ci, którzy mają w życiu gorzej – mówi Wellman. I chyba trudno odmówić słuszności jej stanowisku.

Dodaj komentarz

Komentarze (3)

  • ~Bożena: Zuch kobieta
  • ~Małgorzata: Super brawo brawo
  • ~Małgorzata: Super brawo brawo

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!