MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Najgorsza obsługa klienta? Pracownicy zwycięzcy są chamscy i zbyteczni

Dodano: 16.09.2015

Długie oczekiwanie na rozmowę, trafianie do różnych konsultantów w tej samej rozmowie, brak wiedzy na temat produktów firmy, to główne powody, dla których konieczność zadzwonienia na infolinię danej firmy kojarzy nam się z najgorszymi mękami. Organizacja badająca zachowania klientów Which? przygotowała właśnie ranking najlepszych i najgorszych serwisów obsługi klienta.

Ostatnie, niechlubne, miejsce w tym rankingu zajmuje szkocka firma energetyczna Scottish Power. Zdaniem respondentów ich dział obsługi klienta jest całkowicie zbyteczny i zajmuje się głównie wysyłaniem gotowych odpowiedzi, które nijak się mają do rzeczywistego problemu, z którym dzwonimy. Dodatkowo konsultanci sa chamscy i potrafią obciążać klientów o błędy firmy.

Drugą najgorszą firmą została wybrana Npower, a kolejną komunikacyjny gigant BT, który został opisany przez jednego z klientów jako "najgorsza firma na świecie". Nie dziwi również piąte miejsce od końca tanich linii lotniczych Ryaniar. Irlandzki przewoźnik jest znany z oszczędzania na wszystkim, co możliwe, a cięcia w budżecie dotykają również działu obsługi klienta, z którym bardzo trudno się skontaktować.

Rzeczami najbardziej irytującymi dla klientów są centra, które zatrudniają obcokrajowców, albo działają poza granicami kraju. Bardzo trudno wtedy w jakikolwiek sposób dogadać się z osobą po drugiej stronie słuchawki. Równie mocno irytują automatyczne systemy do przekierowywania rozmów do różnych pracowników, co powoduje konieczność opowiadania o swoim problemie wielu osobom, bez gwarancji, że sprawa zostanie załatwiona.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!