MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Gramy dla Mayi. Koncert charytatywny na rzecz chorej 6-latki

Gramy dla Mayi, fot. PM Project

Dodano: 19.03.2016

6-letnia Maya Zubel od prawie trzech lat choruje na Neuroblastomę. Ten złośliwy nowotwór układu nerwowego możę zostać zwalczony przy wykorzystaniu innowacyjnego leczenia. W niedzielę 17 kwietnia w Jazz Cafe POSK odbędzie się koncert połączony z licytacją atrakcyjnych nagród, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na konto fundacji Maya Solving Kids' Cancer.

Na pomysł zorganizowania koncertu wpadł Piotr Misztal, który na co dzień jest nauczycielem gitary i asystentem nauczyciela w Polskiej Szkole Przemiotów Ojczystych na Hanwell, do której uczęszcza 6-latka.

- To tam mogłem poznać Mayę i dowiedzieć się więcej o jej chorobie. Wiem, że muzyka łączy ludzi i powoduje, że ludzie chętniej dzielą się z innymi. Stąd narodził się pomysł, żeby zorganizować koncert charytatywny dla Mayi i zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka - mówi portalowi Maximus.Media, który jest patronem medialnym wydarzenia, Piotr Misztal, manager grupy PM Project.

Na kwietniowym koncercie poza zespołem PM Project wystąpią również zespoły aMelinum i Fire Blisters. Gościem sepcjalnym koncertu będzie książę Jan Żyliński.

Pomiędzy koncertami odbędą się licytacje, podczas których będzie można zdobyć vouchery na kolacje, zabiegi w SPA, autografy znanych osób i wiele innych ciekawych fantów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14, 17 kwietnia 2016 roku w Jazz Cafe POSK przy 238-246 King St. w Londynie. Bilety w cenie 10 funtów można już kupić przez internet. Dzieci wchodzą na koncert za darmo.

 

"Gramy dla Mayi - zbieramy na innowacyjne leczenie" to koncert charytatywny dla chorej na nowotwór dziecięcy 6 - letniej...

Opublikowany przez Gramy dla Mayi - zbieramy na innowacyjne leczenie na 16 marca 2016

 

 

 

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!