MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Królowa jest tylko jedna. Poznajcie Karen Danczuk

Dodano: 11.09.2015

Karen Danczuk to piękna radna oraz żona – już prawie była – laburzystowskiego posła, która sama okrzyknęła się królową wyspiarskich selfie. Jak twierdzi zgodny chór fanów... nie bez podstaw.

31-letnia Karen wyznaje zasadę, że prawdziwe kobiety mają krągłości, ma co pokazywać i z chęcią to robi. Kobieta jest radną w Rochdale, w którym mieszka i jednocześnie prowadzi niewielkie delikatesy. Sławę zdobyła za sprawą odważnych zdjęć, które regularnie pojawiają się na jej twitterze.

Embed -

A ostatnio głośno zrobiło się o niej za sprawą skandalu. Odeszłą od starszego o 17 lat męża, bo – jak chcą tabloidy – ten zdradzał ją z trenerką personalną albo jak chce ona sama „coś się skończyło”. Ale też za sprawą udanej kuracji odchudzającej, po której rozmiar 16 zamieniła na zdrową i bardzo atrakcyjną „10-tkę”, co spowodowało, że stała się wzorem dla wielu Brytyjek.

W zdobyciu rozgłosu pomogło i to, że opowiedziała o tym, jak otrzymała propozycję zagrania w pornosie. Wprawdzie podkreśliła, że tego by nie zrobiła, ale za to zaoferowała, że Playboyowi nie odmówi. Wypada więc chyba tylko czekać na edycję z Karen w środku.

My kupimy. A wy?


 

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!