MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Odcięta ludzka głowa znaleziona przed kawiarnią z shishą [FILM]

fot. YouTube

Dodano: 10.03.2016

Przed wejściem do popularnego shisha baru znaleziono zmasakrowaną, odciętą ludzką głowę. Szokującego odkrycia dokonali przypadkowi przechodnie.

Na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube widać policję odgradzającą miejsce, w którym niezidentyfikowana osoba pozostawiła dziś rano makabryczną „niespodziankę” dla klientów baru Fayrouz Lounge w Amsterdamie. Zgodnie z relacją policji, ludzka głowa spoczywała na chodniku i była ustawiona w taki sposób, by „zaglądać” przez szybę do wnętrza kawiarni.

„Niewykluczone, że głowa należy do ciała, które znaleziono w ubiegłym tygodniu w płonącym samochodzie. Zwłoki zidentyfikowano dopiero po sekcji. Tragicznie zmarłym okazał się 23-letni Nabil Amzieb, który był dobrze znany lokalnej policji” – podają brytyjskie media.

Holenderska policja zaapelowała do klientów baru o pomoc w sprawie makabrycznego odkrycia. Osoby, które mogą posiadać informacje na ten temat są proszone o kontakt z najbliższym posterunkiem.

Kolejny szokujący incydent

To kolejne już w ostatnich dniach doniesienia o szokujących aktach przemocy, do jakich dochodzi na terenie Europy. Tydzień temu światowe media obiegła informacja o makabrycznych scenach, jakie rozegrały się w Moskwie, gdzie 39-letnia niania zamordowała córeczkę swoich chlebodawców i chodziła z jej odciętą głową wokół stacji metra wołając „Allahu Akbar”.

Kobieta została zatrzymana, przebywa w areszcie. Pytana o to, dlaczego dopuściła się brutalnej zbrodni, odpowiedziała, że „tak kazał jej Allah”. Rosyjscy prokuratorzy prowadzą obecnie postępowanie, które ma ustalić, czy była poczytalna w chwili popełnienia zbrodni. Ciąg zdarzeń wskazuje jednak na to, że nie był to czyn w afekcie, a 39-latka postępowała z zimną krwią.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • ~no tak...: Holendrzy pewnie dziękują właśnie Angeli Merkel. Odnoszę wrażenie, że Niemcy po raz kolejny wprowadzą zamęt w Europie to chyba u nich genetyczne;)

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!