MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Pijana, ciężarna, Polka wysikała się na podłogę w pełnym McDonaldzie

fot. Getty Images

Dodano: 03.03.2016

34-letnia Wanda M. stanęła przed sądem w Canterbury, Kent za wykroczenie, którego dopuściła się w zeszłym tygodniu. W fast-foodzie pełnym klientów oddała mocz na podłogę, po tym jak obsługa nie zgodziła się, żeby skorzystała z toalety.

Kobieta w lutym tygodnia dopuściła się kilku wykroczeń. Kilka dni przed incydentem w McDonaldzie wywołała burdę i zniszczyła sprzęty w jednej z dobroczynnych organizacji. Przyszła tam ze swoim narzeczonym i gdy nie wpuszczono jej do środka, bo była pijana, wyjęła zapalniczkę i zaczęła podpalać plastikowe drzwi do biura. Następnie kopała w futrynę i krzyczała, dopóki na miejsce nie przyjechała straż pożarna, żeby ugasić płomienie.

Po incydencie w McDonaldzie zatrzymała ją policja i przez dwa dni trzymała w areszcie, do momentu rozprawy przed sądem.

Bezdomna 34-latka jest obecnie w drugim miesiącu ciąży. Będzie to jej trzecie dziecko.

Przed sądem Wanda M. przyznała się do winy. Według relacji policji, po obejrzeniu nagrań z kamer CCTV "była zażenowana". Została skazana na 300 funtów grzywny. Nie będzie musiała jej jednak zapłacić, ponieważ spędziła "ekwiwalent" kary w areszczie, oczekując na wyrok.

Dodaj komentarz

Komentarze (7)

  • ~w....y: Prawo UK stanowi- kobieta w ciazy ma PRAWO oddac mocz gdzie tylko chce i kiedy chce, zwlaszcza ze zabroniono skorzystac z wc !!! Co do bycia pod wplywem w tym stanie- szkoada nawet pisac.Drogie Panie, warto znac swoje prawa.
  • ~AbDuL: Niech wraca do kraju - jak urodzi to dostanie 1000 zł miesięcznie.
  • ~Tgk: Nie ma dla takich szacunku. Ona zresztą tez chyba go nie ma. Tylko stare robią nam takie jednostki za granicą....
  • ~Y: Kibel na paragon to szkoda żołądka psuć i trzeba sikać poza, wielkie mi halo.
  • ~@~GrammarBeatch: No... gorąco polecam te zasady interpunkcji, bo akurat autor poprawnie zapisał ten tytuł i nie ma to nic wspólnego ze stopniowaniem. A to, że nie podoba ci się narodowość podmiotu to już inna bajka.
  • ~GrammarBeatch: Pijana, ciężarna, POLKA... To brzmi jak stopniowanie przymiotnika, w którym POLKA brzmi już naprawdę jak pomiot najgorszego rynsztoku. Dziękuję bardzo, a autorowi polecam powtórzyć zasady interpunkcji.
  • ~Emigrant: ....jestem bezwzględny..dla takich ludzi....za mordę i deportacja bez prawa powrotu...tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. ..to mówiłem ja Kazimierz jarzabek..trener 2 klasy

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!