MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Awantura na pokładzie! Pasażer samolotu obsikał sąsiada, a następnie wdał się z nim w burdę

Getty

Dodano: 10.02.2016

Do nadzwyczajnej awantury doszło podczas lotu ze stolicy Algierii do Paryża. Jeden z pasażerów wściekł się, że personel pokładowy zabronił mu palić papierosy i pić alkohol wewnątrz samolotu. Mężczyzna wpadł w szał. Zerwał z siebie koszulkę i… oddał mocz na jednego z podróżujących.

Pasażerowie samolotu linii Air Mediterranee lecącego z Algiers do Paryża przeżyli chwile mrożące krew w żyłach – a zarazem nieco komiczne. Jeden z podróżujących poczuł głód nikotynowy, więc sięgnął po papierosa. Zaschło mu również w gardle i postanowił uzupełnić płyny napojami wyskokowymi. Obsługa samolotu nie chciała się jednak zgodzić na tak swobodne zachowanie i przystąpiła do interwencji.

To, co wydarzyło się potem, świadkowie opisują jako jeden wielki chaos. Mężczyzna rzekomo obnażył się i oddał mocz na innego z podróżujących, wszczynając tym samym bójkę. Stewardzi zmuszeni byli do użycia przemocy i przygwoździli awanturnika do podłogi.

W efekcie zdarzenia samolot został zawrócony do Lyonu. Tam rozrabiaką zajęła się policja. Mundurowi eskortowali jeszcze jednego mężczyznę, który brał udział w „zadymie”. Pozostali ze 166 pasażerów znajdujących się na pokładzie samolotu dotarli do Paryża z trzygodzinnym opóźnieniem.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!