MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Letni raj w zimie. Trwa zbiórka na budowę „Summerland” w Londynie

materiały promocyjne

Dodano: 23.01.2016

„Summerland” ma być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy marzą o odrobinie wakacyjnego relaksu w środku zimy, ale nie mają czasu lub pieniędzy na egzotyczne wojaże. W „Krainie Lata” znajdziemy bowiem wszystko, czego potrzeba, by stworzyć beztroski, gorący klimat – dziką roślinność, wodospady, baseny, jacuzzi, najlepszych didżejów i… upał na zawołanie.

Niezwykły projekt budowy „Krainy Lata” w Londynie zebrał już ponad 200 tysięcy funtów. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na 845 tysięcy funtów.  Jak tłumaczą pomysłodawcy, taka suma to minimum, ponieważ do stworzenia „Summerland” wykorzystane zostaną technologie znane nam z hollywoodzkich filmów.

„Summerland to wciągające wydarzenie, które rozgrywa się na oczach gości; gorący, hiperrealistyczny, tropikalny raj w środku zimy” – czytamy na stronie projektu. W podobnych słowach opowiada o nim kierująca przedsięwzięciem Deborah Armstrong, odpowiedzialna za budowę sukcesu festiwalu w Glastonbury.

„Ludzie często nie mają ani czasu ani pieniędzy na to, by wziąć urlop i wyjechać na wypoczynek do egzotycznego kraju. Summerland pozwoli każdemu na odrobinę relaksu i oderwania się od codzienności” – mówi Armstrong. „Chcemy stworzyć pełen atrakcji raj, który można swobodnie eksplorować”- dodaje.

Jeśli projekt zbierze wystarczającą ilość funduszy, zostanie zrealizowany za niecałe dwa lata. Będzie działał od 12 grudnia 2017 roku do 8 stycznia 2018 roku.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!