MAXIMUS

Polskie Radio Londyn

On Air: Teraz gramy:

Cooltura - Polish Weekly Magazine

Nowoczesna medycyna pozwoli 43-latkowi stracić dziewictwo

Fot. Getty Images.

Dodano: 04.01.2016

Mohammed Abad stracił członek oraz jedno z jąder, kiedy był sześcioletniem dzieckiem. Stało się to w wypadku samochodowym, do którego doszło w Huddersfield. Teraz – dzięki cudom nowoczesnej medycyny – będzie mógł stracić dziewictwo. I to z nie byle kim, bo na ochotniczkę zgłosiła się Charlotte Rose, zdobywczyni Brytyjskiej Nagrody Erotycznej 2013.

Trzy lata temu mieszkającemu obecnie w Edynburgu Abadowi, wszczepiono bioniczny penis. Jednak ten dopiero w lipcu bieżącego roku, po ostatnim zabiegu, zyskał pełną sprawność. Rzecz działa tak, że naciśnięcie guzika, powoduje wzwód. Abad zapewnia, że wszystko jest w pełni funkcjonalne. Mężczyzna z niecierpliwością czekał na okazję, by go wykorzystać.

Gdy usłyszała o tym Charlotte Rose, zaoferowała, że będzie jego pierwszą partnerką. - To będzie dla mnie prawdziwy honor – powiedziała i zaproponowała spotkanie w Londynie.

Ross to 35-latka, która w 2013 roku otrzymała Brytyjską Nagrodę Erotyczną dla pracownicy seksualnej. Dziś jest jedną z najbardziej znanych brytyjskich działaczek na rzecz „wolności seksualnej”, oraz trenerką seksualną, która za godzinę bierze... 200 funtów.

Z Abadem umówi się jednak bez opłat. - Planujemy obiad, żeby móc się lepiej poznać, a później spędzimy razem dwie godziny. Nie wystawię rachunku – mówi Ross o spotkaniu z 43-latkiem i dodaje, że ma nadzieję, iż dzięki temu 43-latek znajdzie właściwą partnerkę dla siebie.

Ten był już żonaty, ale małżeństwo nie potrwało długo. Pan Młody zataił bowiem przed małżonką swój problem i ta dowiedziała się o nim dopiero w trakcie nocy poślubnej. Wytrzymała rok.

Dodaj komentarz

Wybrane oferty

Jak słuchać radia PRL?

Radio
Przełącz się na cyfrowy system DAB. Po uruchomieniu radia poszukaj nas pod nazwą Polish Radio London, bądź na kanale 11B.

W domu
Jeśli masz platformę N podłączoną do internetu to też możesz słuchać radia PRL. Szukaj nas w stacjach regionalnych.

Internet
Ciesz się najlepszą muzyką na Wyspach Brytyjskich. Kliknij przycisk LISTEN LIVE i słuchaj radia w kilku jakościach.

W telefonie
Ściągnij darmową appkę na twojego smartphon’a i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś. Appkę możesz ściągnąć tutaj:

App Store Google Play Windows Store

Napisz do nas!